W czerwcu 2014 roku powstał pierwszy w Tychach profesjonalny sklep dla biegaczy - SportRun. Od tego czasu wokół sklepu udało nam się juz zgromadzić całkiem sporą grupę biegaczy. Każdą opinię dotyczącą naszej pracy, oferowanego przez nas sprzętu przyjmowaliśmy z wielką radością. Chociaż sami uważamy, że to dopiero początek naszej przygody, udało nam się juz dostosować asortyment do Waszych aktualnych potrzeb. Ciągle liczymy na Wasze pomysły i sugestie : ).

W swojej ofercie posiadamy buty, odzież i akcesoria najbardziej renomowanych marek biegowych na rynku (min. Brooks, Mizuno, Craft, Compressport, Cep, Squeezy, Vitargo, MuleBar czy Olimp), które cieszą się Waszymi rewelacyjnymi opiniami. Technologie i coraz to nowe innowacyjne metody produkcji, wpływają na to, że oferowane przez nas produkty są naprawdę godne polecenia.

Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu, w czym, poza naszym doświadczenime pomaga nam bieżnia i kamera do analiz Waszego biegu.

Od niedawna organizujemy też wspólne treningi biegowe, pod okiem specjalistów i fizjoterapeuty. W ramach naszych spotkań prowadzimy tez krótkie prelekcje dotyczące sprzętu i ciekawostek odnośnie nowych technologii.

Współpracujemy z kilkoma  biegami w naszej okolicy i staramy się wspierać wszelkie inicjatywy biegowe w Tychach.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do naszego sklepu i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Numery naszych kont bankowych:

Credit Agricole 82 1940 1076 4899 1464 0000 0000