Informacja

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Dostawcy

Brak dostawców

CRAFT

Lista produktów producenta: Brubeck

 Marka Brubeck powstała w 2005 roku w Zduńskiej Woli, w oparciu o wyłącznie polski kapitał. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją termoaktywnej odzieży sportowej oraz bawełnianej i wełnianej bielizny bezszwowej. Marka BRUBECK to lider na rynku termoaktywnej odzieży w Polsce. Od 8 lat specjalizujemy się w produkcji, której głównym celem jest zapewnienie prawidłowej termoregulacji organizmu oraz skuteczna ochrona ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Podchodzimy do tego zadania w poczuciu współodpowiedzialności za zdrowie i codzienny komfort osób, dla których aktywność to styl życia. Naszą filozofię streszcza hasło „BRUBECK – Your Body Guard”. Dlatego swoje produkty adresujemy do ludzi poszukujących efektywnej ochrony i komfortu w każdych warunkach atmosferycznych oraz różnych porach roku i sytuacjach życiowych.


   Dzięki jednej z najnowocześniejszych linii technologicznych w Europie, z której korzystają także znane, zagraniczne marki, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu odzież najwyższej jakości. Park maszynowy pozwala nam na dowolne kształtowanie dzianin w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i funkcjonalności. 


   Poza uniwersalnymi, całorocznymi kolekcjami DRY i THERMO w ofercie znajdziecie Państwo odzież specjalnie dedykowaną dla miłośników biegania, fitness, narciarstwa, sportów rowerowych i motorowych.


    W celu skutecznego dotarcia do klientów marka BRUBECK rozwinęła ogólnopolską sieć dystrybucji, na którą składa się ponad 1000 punktów sprzedażowych. Ponadto z powodzeniem sprzedajemy produkty w 16 krajach europejskich. Wśród nich są: Niemcy, Austria, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Norwegia, Szwecja, Holandia, Rosja, Ukraina, Węgry, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia.


   Jedną z wielu inspiracji są dla nas pasje i wyzwania, które stawiają przed sobą klienci. Dlatego konsekwentnie wspieramy osoby uprawiające sport, turystykę i rekreację, którym termoaktywne właściwości naszej odzieży pomagają w osiągnieciu wyznaczonych celów. Angażujemy się również w akcje społeczne i charytatywne.

Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 42 z 42 elementów