Notice: Undefined variable: addstuff_code in /sportrun.pl/modules/addstuff/addstuff.php on line 147
Brooks - Sportrun.pl

Informacja

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Dostawcy

Brak dostawców

CRAFT

Lista produktów producenta: Brooks

W latach '80 można było spotkać brooksy w Polsce. Wielu czołowych maratończyków biegało w Brooksach. Buty te potrafiły służyć nawet przez dwa sezony, czasami kilku maratonczykom, co było bardzo ważne w latach '80, kiedy praktycznie nie było sprzętu na rynku. Bardzo chwalili je sobie i wspominają z nostalgią czołowi polscy maratończycy jak Rafał Wójcik, Zbyszek Nadolski...


Filozofią firmy, od samego jej początku istnienia, tj. 1914 roku, jest specjalizacja ? firma produkuje wyłącznie obuwie i odzież do biegania. Z sezonu na sezon Brooks nie robi face liftingu butów, Brooks je ulepsza. Każdy model jest lepszy od poprzedniego i każdy sezon to konytnuacja linii i jeszcze lepsze buty w danym modelu.


Flagowe modele to Trance, Adrenaline, Glycerine oraz Beast. Brooks wprowadził jako pierwszy, jedyny wśród producentów obuwia biegowego i unikalny segement obuwia ? kategorię Guidance, czyli but który pomaga w prawdiłowej kontroli ruchu stopy w trakcie biegu. Trzy modele zdobyły prestiżową nagrodę czytelników pisma Runners World (Trance, Cascadia, Defyance).


Firma Brooks oferuje obuwie zaspokajające potrzeby każdego biegacza:


pronator, supinator, biegacz z płaskostopiem.


Każdy znajdzie model buta, w którym poczuje prawdziwą satysfakcję z biegania.


Brooks oferuje buty w 5 kategoriach:


1. Obuwie neutralne, dla każdego biegacza;


2. Guidance - wspomagające kontrolę naturalnej pronacji


3. Support - wsparcie dla osób pronujących lub z płaskostopiem,


4. Control - dla zaawansowanych pronatorów;


5 .Trail - buty do treningu w terenie.


Tym, co wyróżnia również firmę Brooks spośród innych, równie znakomitych marek butów biegowych, jest jej unikalne podejscie do środowiska. Jako pierwsza wprowadziła na rynek technologię MoGo - flagowy znak, a następnie BioMoGo  czyli składnik środkowej części podeszwy, który ulega biodegradacji do 50 razy szybciej niż zwykłe podeszwy.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów