Notice: Undefined variable: addstuff_code in /sportrun.pl/modules/addstuff/addstuff.php on line 147
Mizuno - Sportrun.pl

Informacja

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Dostawcy

Brak dostawców

CRAFT

Lista produktów producenta: Mizuno




Już od początków istnienia firmy towarzyszą nam duma i radość związane z naszą obecnością w ekscytującym świecie sportu. Możliwość dostarczania Wam sprzętu sportowego najwyższej jakości daje nam dużą satysfakcję. Każdego z nas napędza idea prawdziwej sportowej rywalizacji. Tak było przed stu laty i tak jest także dziś. Wyraża się to oczywiście w naszej filozofii, zgodnie z którą chcemy "angażować się społecznie poprzez wprowadzanie technologicznie zaawansowanych produktów i promocję sportu".


Nasza strategia rozwoju produktów przewiduje kreowanie ich funkcji w taki sposób, by zwiększały wydajność każdego sportowca, a przy tym były unikatowe i charakterystyczne wyłącznie dla Mizuno. Nasze technologiczne osiągnięcia znajdujące swoje zastosowanie w obuwiu, odzieży i sprzęcie sportowym, zwiększają Twoje możliwości. Dzięki nim osiągniesz jeszcze więcej bez względu na dyscyplinę. Bez względu na warunki utrzymasz się w grze. Wierzymy, iż tworzenie produktów pracujących w pełnej symbiozie z Twoim ciałem, pomoże Ci wyzwolić w sobie najlepszego sportowca.


FILOZOFIA





Cofnij się myślami do momentu, kiedy po raz pierwszy ukończyłeś bieg na 10 kilometrów. Do chwili, w której zdobyłeś swoją pierwszą bramkę dla nowego zespołu. Do dnia, w którym poprawiłeś swój życiowy wynik ....


Do chwili gdy osiągnąłeś coś, czego nie mogłeś osiągnąć wcześniej. Radość w takich momentach należy pielęgnować i na zawsze nosić w naszych sercach.


W sporcie wola do podejmowania wyzwań jest szczególnie ważna. Dla każdego pracownika Mizuno, wola pokonania przeciwieństw jest równie ważna.


W Mizuno, naszą misją jest dostarczanie Wam sportowych produktów, które pomagają zwiększyć wydajność i uczynić te szczególne chwile, ważnymi.


Wyzwaniem jest tworzenie nowych produktów. Tworzenie lepszych produktów. To Expect More - Aby oczekiwać więcej. Wysiłki podejmowane w ramach realizacji tych wyzwań były tym, co pomogło nam zbudować dzisiejszą pozycję Mizuno. Nadal dążymy do tego żeby udoskonalać nasze produkty dla najważniejszych chwil w Waszym życiu.
Dlatego dążenie do pokonywania swoich wyzwań jest niezwykle ważne i warto te chwile świętować.
Dlatego należy oczekiwać więcej.


Mizuno - Expect More






na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 95 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 95 elementów