Notice: Undefined variable: addstuff_code in /sportrun.pl/modules/addstuff/addstuff.php on line 147
Newline - Sportrun.pl

Informacja

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Dostawcy

Brak dostawców

CRAFT

Lista produktów producenta: Newline

Firma


Newline jest duńską firmą projektującą i produkującą odzież sportową do biegania i jazdy na rowerze. Firma rozpoczęła działalność w 1981 roku i obecnie ma ugruntowaną pozycję na rynku specjalistycznej odzieży sportowej. Jej produkty wytwarzane są we własnej fabryce znajdującej się w Polsce oraz przez partnerów w Rosji i na Dalekim Wschodzie.

Misją Newline jest tworzenie najwyższej jakości produktów z dokładnie dopracowanymi szczegółami dla osób aktywnych. Produkty te mają pomagać sportowcom w osiąganiu najlepszych wyników i realizowaniu wyznaczonych celów. Newline niezmiennie stara się wypełniać tę misję koncentrując się na innowacyjności, funkcjonalności i jakości swoich produktów.,


Kolekcja sezonowa


Kolekcja sezonowa oparta jest na systemie doboru odzieży do temperatury. Projektując tę kolekcję wzięto pod uwagę wszystkie czynności jakie wykonuje biegacz starając się osiągnąć najlepsze wyniki przy jednoczesnym wysokim komforcie noszenia odzieży. Newline zawsze patrzy na produkty oczami biegaczy, dlatego są one tworzone z myślą o potrzebach tych biegaczy.

Sezonowa kolekcja oferuje produkty zawansowane technicznie o sportowym wyglądzie i modnych kolorach. W kolekcji tej stosuje się najnowsze materiały i funkcjonalne szczegóły dzięki czemu kolekcja wyznacza nowe standardy odzieży sportowej dostępnej na rynku.

Produkty z kolekcji sezonowej dostosowane są do całego zakresu warunków pogodowych i intensywności treningu, a wraz z akcesoriami Newline stanowią profesjonalny zestaw do ćwiczeń dla biegacza.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.