Informacja

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Dostawcy

Brak dostawców

CRAFT

Lista produktów producenta: Nessi

Spełniamy potrzeby aktywnych


Miłośnicy biegania, jazdy na rowerze czy innych aktywności mają jasno sprecyzowane oczekiwania względem profesjonalnej odzieży sportowej. Zależy im na tym, żeby strój, który noszą, „biegał” razem z nimi, był ich partnerem i niezawodnym wsparciem w każdej sytuacji i w każdych warunkach. Ubrania mają oddychać, ale równocześnie dawać potrzebne ciepło, dostosowywać się do indywidualnych potrzeb i być niezauważalne niczym druga skóra. Odzież marki Nessi spełnia wszystkie te potrzeby.


Dbamy o szczegóły


Perfekcja wykonania jest nie mniej ważna niż materiał, z którego powstaje dany produkt. Czasem niepotrzebna wypustka czy źle wykonany szew mogą powodować duży dyskomfort. W ubraniach Nessi wprowadziliśmy płaskie szwy, które nie powodują otarć i odparzeń. Co więcej, w skarpetach, które są naszą wizytówką, wyodrębniliśmy 3 strefy: kompresji, oddychania i amortyzacji. Zapewniają one najwyższy komfort biegania.


Made in Poland


W przeciwieństwie do większości marek oferujących odzież sportową, w Nessi zdecydowaliśmy się na usytuowanie produkcji w Polsce, a nie w Chinach. Dzięki temu:  • mamy pełną kontrolę nad tym, z czego i jak produkowane są nasze ubrania,

  • gwarantujemy szybkie terminy dostaw dla naszych partnerów,

  • wspieramy rodzimą gospodarkę.


Społeczność aktywnych


Naszym celem jest nie tylko bycie liderem na rynku. Chcemy stworzyć społeczność ludzi aktywnych, którzy wzajemnie się inspirują i dzielą spostrzeżeniami. Dlatego współpracujemy z wieloma sportowcami amatorami i profesjonalistami. Jeździmy na targi, zawody i sportowe imprezy. Sami także lubimy aktywnie spędzać czas i wiemy, co w odzieży może irytować, a co zachwycać. Dzięki temu wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i możemy oferować jeszcze lepsze produkty.


Wspieramy również sportowców amatorów oraz imprezy, które organizowane są z pasji i inspirują do robienia czegoś pozytywnego, takie jak Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej dla Dzieci z Domów Dziecka.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji