Notice: Undefined variable: addstuff_code in /sportrun.pl/modules/addstuff/addstuff.php on line 147
Feel JOY! - Sportrun.pl

Informacja

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Dostawcy

Brak dostawców

CRAFT

Lista produktów producenta: Feel JOY!

FEEL JOY! - marka dla ludzi z pasją
Kochamy ludzi aktywnych, pełnych radości życia i dynamizmu. To właśnie dla nich istniejemy i tworzymy nasze kolekcje. To właśnie ich zadowolenie i sympatia jest dla nas najwyższą wartością. Pragniemy aby w strojach FeelJOY! mogli realizować swe pasje, uwolnić emocje i podkreślić swój indywidualizm. Główną inspiracją dla naszych kolekcji są właśnie nasi Klienci. Staramy się aby nasze stroje były takie jak oni, niepowtarzalne, barwne, pełne emocji, zabawy i radości.
Jednak dobrze wiemy że sam design to nie wszystko. Jakość w odzieży sportowej jest jedną z kluczowych kwestii. Dlatego też do jakości przykładamy niezmiernie dużą wagę.  Nasze kolekcje wykonane są z różnorodnych dzianin i tkanin tworzonych i modyfikowanych ściśle według jakościowych i estetycznych wytycznych technologów z FeelJOY!. Oprócz klasycznej bawełny z lycrą pojawia się dzianina uszlachetniana włóknami modalowymi, wiskoza z lycrą, poliwiskoza, poliamid z lycrą, Thermocool, dzianiny poliestrowe, bawełna z poliestrem. 


Owocna, wieloletnia współpraca z renomowanymi instruktorami, szkołami fitness i akademiami tańca  jest dobitnym dowodem na to, że nasze pragnienia w zderzeniu z rzeczywistością stają się faktem.
Dziś Feel Joy! to jedna z najlepszych polskich marek produkujących odzież fitness i do tańca nowoczesnego. Liczne medale i wyróżnienia jakie otrzymuje Feel Joy!, w tym cztery złote medale kieleckich targów branży sportowej oraz złoty medal targów poznańskich to kolejne dowody sukcesu marki.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji