Notice: Undefined variable: addstuff_code in /sportrun.pl/modules/addstuff/addstuff.php on line 147
MuleBar - Sportrun.pl

Informacja

Producenci

Promocje

Aktualnie brak promocji.

Dostawcy

Brak dostawców

CRAFT

Lista produktów producenta: MuleBar

YOU ARE WHAT YOU EAT – JESTEŚ TYM CO JESZMule Bar produkowany jest w Wielkiej Brytanii z naturalnych składników wytwarzanych i uprawianych zgodnie z zasadami etyki, od najlepszych światowych producentów.


Główna zasada jaką się kierujemy to – im mniej przetworzona żywność, im bardziej naturalna, tym lepiej dla naszego organizmu.


NIE TOLERUJEMY KONSERWANTÓW, SYNTETYCZNYCH SKŁADNIKÓW, SZTUCZNYCH BARWNIKÓW I DODATKÓW SMAKOWYCH.
NASZE ŻELE I BATONY SĄ PYSZNESPRÓBUJ! ZRESZTĄ SMAKI MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE –CHERRY BOMB,


MANGO TANGO,

APPLE STRUDEL,


SUMMER PUDDING.

NIEBANALNE NAZWY I NIEBANALNY SMAK!
ALEX I JIMMY – TWÓRCY MULEBAR:


JAK TO SIĘ ZACZĘŁO:


Historia Mule Bar zaczyna się wysoko w Andach, na Aconcagua, podczas naszej wyprawy w 2002 roku. Przewodnicy dostarczyli nam wtedy wiele różnych energetycznych batonów, które kiepsko podziałały na nasze żołądki. Wtedy postanowiliśmy, że sami stworzymy coś znacznie lepszego .


Po wykonaniu kilku prototypów we własnej kuchni, pojechaliśmy z naszymi batonami na liczące się imprezy rowerowe, by inni mogli je wypróbować. Testowaliśmy je tak długo aż usłyszeliśmy, że nasze batony są lepsze niż te dostępne w sprzedaży. I to było to!


Połączyliśmy siły z Mattem Lovellem, - wtedy doradcą dietetycznym reprezentacji Anglii w rugby union mężczyzn i godzinami przygotowywaliśmy prototyp za prototypem, ciągle ulepszając nasze batony, sprawiając by były coraz smaczniejsze i dostarczały coraz więcej energii. Stworzyliśmy też Kick Gels - żele dające natychmiastowy zastrzyk energii i regenerujące batony ReFuel.


Mule Bar był na Evereście, przejechał i sponsorował Absa Cape Epic – prestiżowy wyścig etapowy MTB w RPA, w 2009-2011 - Tour of Britain, i można by długo wymieniać.... Jest energią, która napędza przygodę (w wersji oryginalnej – Fuel For Adventure).


DBAMY O ŚRODOWISKO:


Nie tylko cenimy żywność naturalną, dbamy również o to skąd pochodzi i o wpływ jaki wywiera na nasze środowisko. Byliśmy pierwszą firmą w UK, która zaczęła używać opakowań kompostowalnych, przyznano nam również certyfikat Soil Association Organic (Brytyjskiego lidera wśród jednostek certyfikujących produkty ekologiczne). Jesteśmy członkami organizacji "One Percent for the Planet".


Na rynku obecnych jest wiele żeli i batonów energetycznych. Czym wyróżnia się MuleBar?


SMAK

  • Nasze batony są naprawdę pyszne, spróbuj!
  • Produkty MuleBar dostarczą ci NATURALNEJ energii.
  • Używamy naturalnych i organicznych składników, wybrane składniki pochodzą ze Sprawiedliwego Handlu (Fairtrade). Fairtrade
  • Nasze produkty nie zawierają żadnych składników syntetycznych, konserwantów, oleju palmowego, sztucznych barwników czy dodatków smakowych.  • Produkty MuleBar są po prostu prawdziwe, naturalne i smaczne.
MULEBAR W AKCJI

  • Wszystkie produkty przetestowaliśmy sami, na różnych wyprawach. Przetestowaliśmy je również na naszych "Mułach", czyli ambasadorach MuleBar– światowej sławy sportowcach.
  • Nasze żele i batony są idealnie dobrane, by wspomóc organizm w trakcie wzmożonego wysiłku.
ŚRODOWISKO - KOMPOSTOWALNY MATERIAŁ
OPAKOWANIOWY
  • Większość batonów ma kompostowalny materiał opakowaniowy NatureFlex™ . Folie NatureFlex™ produkowane są z masy celulozowej otrzymywanej ze ścieru drzewnego pochodzącego z drewna pozyskiwanego ze specjalnie prowadzonych plantacji.
  • Opakowanie kompostowalne ulega rozkładowi w kompostowniku przydomowym w ciągu 8-10 tygodni, a w kompostowni przemysłowej w ciągu 4-6 tygodni.
KTO UŻYWA MULEBAR?

  • MuleBar jest popularny wśród coraz większej liczby najlepszych sportowców na świecie: zwycięzców Tour de France, uczestników Mistrzostw Świata Ultraman, uczestników zawodów triatlonowych Ironman, piłkarzy, zwycięzców Pucharu Świata w rugby, surferów, żeglarzy, kite surferów, kajakarzy, rowerzystów, wspinaczy wysokogórskich, amatorów free climbing i slackline, rolkarzy i deskarzy, narciarzy i snowboardzistów, graczy w frisbee, rzeźbiarzy, producentów wina i nabiału (tak, naprawdę!), golfistów, czy gimnastyków.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji